Blua Nedir?

Blua, senCard üyelerimize kişiselleştirilmiş bir şekilde sağlık hizmetleri sunan yenilikçi dijital bir uygulamasıdır.

Teknolojideki yenilikler, dijital sağlık hizmetlerinin geleceğini şekillendirirken Blua da kullanıcılarına kişiselleştirilmiş ve kolay kullanımlı dijital sağlık deneyimleriyle sağlık yolculuklarında rehberlik eder ve destekler.

Web sitesinden veya bir uygulama aracılığıyla erişilebilen Blua dijital sağlık hizmetleri; kullanıcılarına sağlıklı yaşam koçluk programı, dijital danışmanlık hizmetleri ve kronik hastalık takibi gibi hizmetlerle hızlı ve online bir şekilde bağlantı kurma imkanı tanır.


Başlıca Blua Dijital Sağlık Hizmetleri

Blua, kullanıcılarına öncelikli olarak üç alan içinde çeşitli hizmetlere erişim sağlayarak onların daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyor:


Kronik Hastalıklar Takibi

senCard üyelerimiz* arasında yer alan tip 2 diyabet hastalarının, kontrollerini hızlı ve kolay bir şekilde günlük rutinlerine dahil edebilmeleri için sunduğumuz bir hizmettir.

Bu hizmet ile; diyabet takibini yaparken, ihtiyaç olacak tüm gerekli malzemelerden oluşan ücretsiz bir kit ile göndererek iyileşme süreçlerinde yanlarında olmayı ve rahatsızlıklarının düzenli takibi için destek olmayı amaçlıyoruz. 

Bu diyabet kiti içerisinde yer alan Albert Sağlık Asistan mobil uygulaması ile ilaç takibi, diyabet ile ilgili akla takılan sorulara cevap bulunabilecek uzman görüş/önerileri gibi birçok hizmete de ücretsiz olarak erişilebiliyor.

* Bu hizmet sadece diyabet-2 tanısı almış Bupa Acıbadem Sigortalılara özel sunulan bir programdır.


Sağlıklı Yaşam Koçluk Programı

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için düzenlenen bu program ile sağlıklı beslenmeden aktif yaşama ihtiyacınız olan uzman görüşleri ve ipuçlarına kolayca ulaşabilirsiniz.


Dijital Sağlık Danışmanlığı

İstediğiniz zaman istediğiniz yerden tek bir tıkla uzman sağlık danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.