İnsanlar ve gezegen için daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek

Sürdürülebilirlik taahhüdümüz, amacımızla başlıyor. "İnsanlara daha uzun, daha sağlıklı, daha mutlu yaşamlar yaşatmak ve daha iyi bir dünya oluşturmak."

Sürdürülebilirlik yaklaşımımız, insan sağlığı ile gezegenin sağlığının kesişimine odaklanmıştır. Gezegenimiz sağlıklı değilse, kendi sağlığımız da zarar görür. Bu nedenle gezegeni en yeni hastamız olarak kabul ediyoruz. Sağlık uzmanlığımızı kullanarak yeniliğin her zaman öncüsü oluyor, insanların sağlığının, gezegenin sağlığından nasıl etkilendiğine dair daha iyi bir anlayış oluşturma sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Sağlıklı insanlar ve sağlıklı bir gezegen için eğitmek ve bilinçlendirmek için alanında uzman kurum ve derneklerle ortak projeler yürüterek sürdürülebilir bir şekilde müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini gözetiyoruz.

Karbon salınımının azaltılması, yenilenebilir enerjilerin kullanımının arttırılması, daha temiz bir dünya, daha temiz sürdürülebilir bir yaşam alanı sağlanmasına destek olmak hedeflerimiz arasında yer alıyor.