Bupa Avrupa ve Latin Amerika (ELA) bölgesinin tüm üst düzey yöneticileri İstanbul’da bir araya geldi

Bupa Avrupa ve Latin Amerika (ELA) bölgesinin tüm üst düzey yöneticileri, her sene düzenledikleri Bupa YönetimToplantısını bu sene gerçekleştirmek üzere İstanbul’da bir araya geldi. Bupa Türkiye’nin yeni ofisinde gerçekleştirilen toplantıya, Bupa Avrupa ve Latin Amerika bölge CEO’su Iñaki Peralta ile Polonya, İspanya, Şili, Meksika, Latin Amerika bölgelerinin de üst düzey yöneticleri dahil olmak üzere kalabalık bir katılım sağlandı.

Devamını Oku
Bupa Türkiye’nin CompuGroup Medical (CGM) Türkiye’yi Satın Alma Süreci Tamamlandı

Sağlık hizmetleri ve sigortacılık alanında dünyanın en büyük oyuncularından olan İngiltere merkezli Bupa Grubu’nun iştiraki Bupa Türkiye’nin, CompuGroup Medical’in Türkiye operasyonlarını yürüten CGM Türkiye’yi satın alma süreci Rekabet Kurumu’nun onayı ile tamamlandı.

Devamını Oku
Bupa Türkiye, Compu Group Medical (CGM) Türkiye’yi Satın Alıyor

Sağlık hizmetleri ve sigortacılık alanında dünyanın en büyük oyuncularından olan İngiltere merkezli Bupa Grubu’nun iştiraki Bupa Türkiye, Compu Group Medical’in Türkiye operasyonlarını yürüten CGM Türkiye’nin satın alınması konusunda anlaşmaya vardığını duyurdu.

Devamını Oku
Bupa Türkiye’nin Adımları İyiliğe Dönüşecek

Bupa Türkiye çalışanları Eylül ayı boyunca günde 6 bin adım atarak, Healthy Cities - Sağlıklı Şehirler - programına destek oldu. Bupa’nın global olarak birçok ülkede yürüttüğü Healthy Cities programı, insanları günlük yaşamlarında uzun vadeli sağlıklı alışkanlıklar benimsemeye teşvik ederken aynı zamanda şehirlerdeki doğal yaşama katkı sağlayarak insanların sağlığına destek vermeyi amaçlıyor.

Devamını Oku
Bupa Türkiye, 6 Şubat Depremi’nden Bu Yana Depremzedeler için Desteğini Sürdürüyor

Bupa Türkiye, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen büyük depremden bu yana bölgeye; gönüllü çalışanları, kurumsal destekleri, iş birlikleri ile sorumlu ve özverili yardımlarını sürdürüyor.

Devamını Oku
“Dünya Temizlik Günü” Plogging Etkinliği

Bupa Global’in küresel sürdürülebilirlik ve çevre insiyatifi olan “Healthy Cities” projesi kapsamında Dünya Temizlik Günü’nde İstanbul’da düzenlenen plogging etkinliğinde Bupa Türkiye çalışanları çevreye atılmış çöpleri topladı.

Devamını Oku
Bupa Türkiye 2024 Kurumsal Değerlendirme Toplantısı Tamamlandı

Türkiye’nin öncü entegre sağlık hizmetleri şirketi Bupa Türkiye, 2023 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarını paylaştığı ve gelecek dönem stratejilerini belirlediği Kurumsal Değerlendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıya, Bupa Türkiye çatısı altında yer alan şirketlerin yönetici ve çalışanlarının yanı sıra, satın alması yakın zamanda tamamlanan Bupa Türkiye ailesinin yeni üyesi CompuGroup Medical Türkiye’nin yöneticileri de katıldı.

Devamını Oku
2023 Stratejik Tasarım ve Hizalanma Forumu

Türkiye’nin öncü entegre sağlık grubu Bupa Türkiye Sağlık Hizmetleri’nin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) “Kudretini Gör, Kuvvetli Ol” sloganıyla gerçekleştirdiği 2023 Stratejik Tasarım ve Hizalanma Forumu’nda tüm yönetim ekipleri bir araya geldi.

Devamını Oku